خدمات پاراکلینیکی 

انجام آزمایشات و یا استفاده از تکنیک های تصویر برداری یکی از مراحل لازم در روند درمان بیمار به منظور تشخیص قطعی بیماری می باشد. خدمات پاراکلینیک در منزل که نوعی درمان در منزل می باشد، به منظور رفاه حال این گروه از انسان ها و نیز کمک به آن ها، به انجام نمونه گیری و نیز تصویر برداری در محل زندگی این اشخاص می پردازد.
خدمات پاراکلینیک در منزل، نمونه ای از درمان در منزل
استفاده از خدمات پاراکلینیک در منزل برای افرادی که در بستر بیماری بوده و یا از ناتوانی حرکتی رنج می برند،بسیار ضروری و در عین حال مفید است. در این دسته از خدمات، نمونه گیری و تصویر برداری در محل زندگی بیمار انجام شده و بدون نیاز به مراجعه حضوری، نتایج به دست آمده مجددا به منزل بیمار ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که این نمونه ها در مجهزترین آزمایشگاه های موجود و تحت نظر مجرب ترین و متعهد ترین پرسنل آزمایشگاهی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

خدمات پاراکلینیکی در منزل شیراز
نمونه هایی از خدمات پاراکلینیکی در منزل شیراز درمان:
1. تزریقات، پانسمان، سرم تراپی، سونداژ، تعبیه لوله معده (NGT)
2. انما، جراحی های جزیی، سوختگی و زخم بستر، ساکشن
3. سونوگرافی (داپلر و …) رادیوگرافی (پرتابل)
4. نمونه گیری جهت آزمایش
5. درمان زخم بستر به روش نوین
6. نوار قلب
7. اسپیرومتری ( تست ریه )
8. هولتر ( ای سی جی ) نوار قلب 24 ساعته
مرکز درمانی شیراز درمان نیروهای کارآزموده و پرسنل متخصص را به خدمت گرفته است که نسبت به تشخیص و درمان بیماری بسیار آگاهانه عمل میکنند و بیمار نتیجه بهتری را از درمان کسب مینماید. برای اینکه با خدمات پاراکلینیک این مرکز درمانی بیشتر آشنا شوید میتوانید با شماره تلفن های این مرکز تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. قیمت های مرکز شیراز درمان نیز بسیار مناسب میباشد و میتوانید با قیمت بسیار مناسب خدمات این مرکز درمانی را بصورت حضوری و یا غیر حضوری در منزل دریافت نمایید.