تزریق آنتی بیوتیک در منزل شیراز
در صورتی که طبق تجویز پزشک نیاز به تزریق آنتی بیوتیک در منزل دارید می توانید در طول شبانه با موسسه درمانی و پزشکی شیراز درمان تماس حاصل فرمایید درخواست متخصص تزریقات نمایید .
در صورتی که مبتلا به یکی از بیماری های کلیوی، قلبی و … هستید، باردارید، در دوره شیردهی قرار دارید، سابقه سکته قلبی یا مغزی دارید، حتما پیش از تجویز آنتی بیوتیک به پزشک اطلاع دهید.
تست دارو برای کسانی که اولین بار پنیسیلین مصرف می‌کنند الزامی است. عواملی که در حساسیت به پنی سیلین نقش دارد معطوف به سن افراد می شود و بر این اساس، این نوع حساسیت بین دوازده تا چهل و نه سالگی بیشترین شیوع را دارد. به بیان دیگر، احتمال بروز شوک حساسیتی ناشی از تزریق پنی سیلین در سنین زیر ۱۲ سال بسیار کم است. به همین دلیل، انجام تست پوستی پیش از تزریق پنی سیلین در سنین زیر ۱۲ سال در صورت وجود نداشتن سابقه آلرژی در فرد و خانواده وی لازم نیست.

تزریق آنتی‌بیوتیک‌: آنتی‌بیوتیک‌ها مواد شیمیایی هستند که از دو راه طبیعی و ساختگی به دست می‌آیند.
آنتی‌بیوتیک‌های طبیعی از میکروارگانیسم‌هایی مانند قارچ‌ها و باکتری‌ها گرفته می‌شوند.
آنتی‌بیوتیک‌ها به دو گروه عمدهٔ آنتی‌بیوتیک‌های باکتریوسید، که باعث کشتن سلول بیماری‌زا می‌شوند و باکتریواستاتیک، که باعث توقف رشد سلول بیماری‌زا می شوند طبقه‌بندی می‌شوند.
تزریق آنتی‌بیوتیک می‌تواند علائم عفونت را مخفی کرده و منجر به گزارش نتایج منفی کشت میکروبی شود که این موارد می‌تواند منجر به کم‌شماری موارد عفونت‌های بیمارستانی شود.

منافع تزریق آنتی‌بیوتیک‌ها احتمالاً محدود به شرایطی است که در آنهاحصول اطمینان از رسیدن دارو به بدن ضروری است. به عنوان مثال در مواردی که بیمارقادر به تحمل داروی خوراکی نیست (مثل تهوع یا عدم توانایی بلع) یا در موارد شک به پذیرش بیمار (به عنوان مثال به علت فراموشی یا عدم تمایل به مصرف دارو)، و نیز دربرخی بیماریهای خاص، استفاده از آنتی‌بیوتیک‌‌های تزریقی مناسب‌تر است، اما به یادداشته باشیم که این تفکر که داروهای تزریقی قوی‌تر هستند و تا ٔثیرات روانی بیشتریبه دنبال دارند به اثبات نرسیده است و دلیلی ناکافی برای انتخاب روش تزریقی به جای مصرف خوراکی آنتی‌بیوتیک‌ها است.

تزریق آنتی بیوتیک

خدمات تزریقات در منزل شیراز درمان:

تزریق سرم

– تزریق داروهای وریدی و عضلانی

– کنترل فشار خون و چک علایم حیاتی بیمار

– تجدید و تعویض پانسمان زخم یا محل جراحی

نمونه گیری جهت انجام آزمایشات

– گذاشتن و خارج کردن سوند ادراری FOLEY

– گذاشتن لوله تغذیه معده NGT و شستشوی معده

پانسمان زخم بستر

– درمان زردی نوزادان (فوتوتراپی)

– کشیدن بخیه

– اکسیژن درمانی

– ساکشن بیمار

– نوار قلب

برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.