اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره اکسیژن ساز شیراز
دستگاه اکسیژن ساز برای تامین 24 ساعته اکسیژن بیماران بدون نیاز به شارژ

اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن در شیراز
کپسول اکسیژن 10،5و20 لیتری برای تامبن اکسیژن مورد نیاز بیماران در منزل

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد آموزش شیردهی و اجاره شیردوش برقی شیراز
دستگاه زردی نوزاد (فوتوتراپی) راه کاهش زردی نوزادان و درمان یرقان بدو تولد

اجاره شیردوش برقی

اجاره شیردوش برقی درشیراز
شیردوش برقی جهت دوشیدن شیر مادر و تحریک ترشح شیر برای کمک به تغذیه نوزاد با شیر مادر

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی در شیراز
تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی با قابلیت تنظیم ارتفاع و ایجاد زاویه در قسمتهای مختلف بدن بیمار جهت آرامش بیماران بستری

اجاره ساکشن

اجاره ساکشن در شیراز
انواع ساکشن خانگی رومیزی برای بیماران بستری و تراکوستومی

اجاره ویلچر

اجاره ویلچر در شیراز
اجاره ویلچر در شیرازبرای جابجایی بیمار به مراکز درمانی، ویزیت پزشک، گردش روزانه و...

اجاره تشک مواج

اجاره تشک مواج سلولی و تخم مرغی در شیراز
تشک مواج سلولی و تخم مرغی جهت جلوگیری از ایجاد زخم بستر در بیماران و سالمندان بستری و کم تحرک

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز

تجهیزات پزشکی یکی از موارد مهم در بهبود بیماران و طی کردن دوران نقاهت است. در کنار متخصصین و افراد ماهر در زمینه های مختلف پزشکی، این تجهیزات پزشکی هستند که آسایش بیماران و آسودگی خیال نزدیکان بیمار را تضمین میکنند. از آنجایی که در خیلی مواقع بیمار این تجهیزات را برای مدت زمان کوتاهی نیاز دارد و پس از رفع مشکل بیماری دیگر احتیاجی به آن نیست، در اینصورت از نظر اقتصادی کاملا برای بیمار به صرفه است که این تجهیزات را اجاره کند. در این صورت میتواند تجهیزات را با هزینه ای بسیار پایین تر در اختیار داشته باشد که میتواند بخوبی هزینه های درمانی را کاهش دهد.

ما تمام تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران در منزل را در اختیار شما قرار میدهیم. از قبیل:

تخت بیمار

تخت بیمارستانی در شیراز با ارتفاع استاندارد باعث میشود که انجام خدمات برای بیماران راحتتر شود. نرده های کناری تخت ایمنی بیمار را حفظ میکند. قسمتهای متحرک تخت این امکان را فراهم میکند که با بالا و پایین آوردن سرتخت، وضعیتهای مناسب و راحتی برای بیماران فراهم شود.

تشک مواج

تشک مواج بهترین راه برای جلوگیری ار زخم بستر است.بیماران، معلولین حرکتی و سالمندانی که دارای محدویت های حرکتی هستند و به مدت طولانی بستری میگردند، در معرض بروز عارضه ای به شکل زخم هستند. تشک زخم بستر به کمک ساختار سلولی و استفاده از حالت الاستیک تشک های بادی با افزایش قابلیت های حرکتی بیمار و توزیع وزن در سطح گسترده تر، از فشار به بافت های  بدن و ایجاد زخم بستر جلوگیری مینماید.

 

دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن سازها دستگاه های پزشکی شیراز درمان هستند که اکسیژن موجود در هوای محیط را متمرکز می کنند تا گاز اکسیژن غنی شده را برای بیماران تامین کنند.این دستگاه جریان مداوم اکسیژن را برای بیمار شما تضمین میکنند که مساله بسیار مهمی است.

برای بیمارانی که از آمفیزم،بیماری مزمن انسداد ریه(COPD)و یا سایر بیماری های تنفسی رنج می برند، اکسیژن سازها یکی از تجهیزات ضروری پزشکی است. بیماران حاد ریوی، پونومی، آسمی ،قلبی وحتی افراد سالم نیز جهت رفع خستگی روزانه می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

کپسول اکسیژن

مهمترین وسیله و عام ترین وسیله ای که برای تامین اکسیژن بیمار استفاده میشود کپسول یا سیلندر های اکسیژن است.کپسولهای اکسیژن ظرفیتهای مختلفی دارند، 50، 40، 30، 20، 10، 5 و یک لیتری. برای مصرف خانگی بعلت راحتی حمل و نقل مدل 10 لیتری متداول تر است.

مشکل بزرگی که کپسولهای اکسیژن دارند حجم کم اکسیژن آنهاست که زود تمام میشود و به همین خاطر این تجهیزات بیشتر در زمان انتقال بیمار استفاده میشوند و برای مصرف طولانی مدت اکسیژن، دستگاههای اکسیژن ساز توصیه میشوند.

اجاره تجهیزات پزشکی

ونتیلاتور

ونتیلاتور یا دستگاه تنفس مصنوعی دستگاهی است که با توجه به شرایط بیمار به عمل تنفس کمک می کند و یا برای بیمارانی که قادر به تنفس نیستند، تنفس را بصورت کامل انجام می دهد.

دستگاه به نحوی طراحی شده است تا هوای قابل تنفس ( در صورت نیاز هوا با درصد اکسیژن بیشتر ) را به داخل ریه ها بفرستد و سپس دی اکسید کربن را از ریه ها خارج کند.

از ونتیلاتور ها به صورت عمده در بخش های مراقبت ویژه، بخش اورژانس و بیهوشی استفاده می شود. همچنین اگر مدت زمانی که بیمار باید از دستگاه استفاده کند طولانی باشد به منظور نگهداری از بیمار در منزل ( Home Care ) نیز استفاده می شود. با توجه به شرایط بیمار ونتیلاتور می تواند فشار،حجم و زمان تنفس را کنترل کند.

ساکشن

دستگاهی که توسط پمپ مکش و با ایجاد خلاء باعث ایجاد فشار منفی شده و هوا و مایعات را به درون می‌کشد. این دستگاه برای جمع‌آوری ترشحات و خون آبه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساکشن کردن بیماران اصول دقیقی دارد که باید حین ساکشن کردن حتما به آنها دقت شود.

ویلچر

گاهی برای انتقال و جابجای بیماران، معلولین و یا سالمندان نیاز به ویلچر میباشد. درصورت نیاز به موقت به این وسیله، ما آن را با کمترین هزینه در اختیار شما میگذاریم.

و …

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.