اجاره لامپ زردی جهت درمان زرد شدن نوزاد در منزل

درمان زردی نوزاد با استفاده از (اجاره لامپ زردی در شیراز)، تابش نور های مرئی آبی با طول موج مناسب می باشد. اگر نوزاد شما مبتلا به زردی می باشد برای درمان الزام به بستری کردن نوزاد و حضور در بیمارستان ندارید بلکه با نظر پزشک معالج نوزاد و یا مشاورین و متخصصین موسسه شیراز درمان می توانید نوزاد دلبندتان را در منزل و در کنار مادر درمان نمائید.

اجاره لامپ زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد در انواع مختلف شامل:

• 4و6و8 لامپ فتوتراپی
• با لامپ ال ای دی
• دستگاه دوبل یا دوقلو
• دستگاه بدون نیاز به چشم بند

مزایای اجاره لامپ زردی و استفاده در منزل :
1- با درمان زردی نوزاد به وسیله لامپ زردی استاندارد خانگی در منزل دیگر نیاز به بستری در بیمارستان نیست و میتوان با اجاره لامپ زردی نوزاد، در منزل زردی نوزاد را درمان نمود.
2- درمان کامل و سریع زردی در منزل و پیشگیری از عوارض خطرناک و ضایعات غیر قابل جبران مغزی
3- تامین آسایش کامل مادر و نوزاد در منزل
4- جلوگیری از خروج نوزاد از منزل و همچنین جلوگیری از آلوده شدن نوزاد با میکروبهای خطرناک و مبتلا شدن به بیماریهای خطرناک ، مانند: مننژیت ، پنومونی ، سپتی سمی و …
5- کاهش زمان درمان نوزاد شما
6- کاهش هزینه درمان
7- جلوگیری از جدا شدن اتاق مادر و نوزاد
8- کاملا قابل حمل وسبک
9- جلوگیری از اتلاف وقت و اجتناب والدین به استفاده از لامپهای فلورسنت معمولی که علاوه بر عدم کارایی ، احتمال شکستن آنها و آسیب رسیدن به نوزاد، خطر گرمازدگی نیز وجود دارد.

اجاره لامپ زردی نوزاد

اجاره لامپ زردی، دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل شیراز برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت شیراز درمان به صورت شبانه روزی می باشد.
پس از تحویل و اجاره دستگاه زردی نوزاد در 24ساعت شبانه روزی تیم پزشکی ما آماده پاسخگویی سوالات پیش آمده مربوط به درمان و عملکرد دستگاه هستند یعنی والدین کودک از طریق تماس تلفنی با کارشناس و پزشک مربوطه تمام مسائل را درمیان خواهند گذاشت ، تمام این اقدامات جهت آسایش خاطر والدین فراهم شده از بابت اینکه کوچکترین نگرانی از روند درمان نوزادشان نداشته باشند و با خیالی آسوده در منزلشان تحت نظر تیم پزشکی ما نوزادشان را درمان کنند.

موسسه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل شیراز درمان با ارائه خدماتی چون اجاره لامپ زردی نوزاد در شیراز،اجاره دستگاه فتوتراپی و اجاره انواع دستگاه زردی نوزاد به همشهریان عزیز خود کرده تا باعث بهبود سریع بیماران و رفاه حال خانواده بیماران شود.
برای توضیحات کامل خدمات این موسسه و اجاره انواع تجهیزات پزشکی از جمله اجاره لامپ زردی نوزاد در شیراز
میتوانید به سایت شیراز درمان و یا با شماره این مرکز تماس فرمایید.