ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل شیراز

ویزیت پزشک در منزل شیراز

امروزه ویزیت پزشک در منزل پنجره ای جدید در مراقبت‌های پزشکی باز کرده است، به طوری که بیماران می‌توانند در اسرع وقت به خدمات درمانی دست یابند. اگر چه مدت زیادی از عمر این گونه خدمات نمی گذرد ، ولی به علت نتایج خوب به دست آمده با استقبال بی نظیری از طرف مردم روبرو شده است. ویزیت پزشک در منزل برای تمامی بیماران به ویژه بیماران با محدودیت های حرکتی، بیماری‌های مزمن و ناتوان کننده، افراد مسن و افراد با مشکلات ایمنی بدن (بیماران شیمی درمانی و پیوند) بسیار مفید و سودمند می باشد.

ویزیت پزشک در منزل شیراز

تصور کنید که شما خارج از منزل هستید و کودک یا بیمار یا سالمند شما ناگهان بیمار می شود ، و نیاز به ویزیت پزشک دارد. در حالی که شما به علت دوری از منزل امکان انتقال او را به بیمارستان یا مرکز درمانی ندارید.

چند سال پیش این یک مسئله جدی و نگران کننده بود. زمانی که امکانات ویزیت پزشک در منزل وجود نداشت. ولی امروزه با خدمات درمانی در منزل که ما برای شما فراهم می کنیم ، شما می توانید به راحتی پزشک را به منزل خود بیاورید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

ویزیت پزشک در منزل شیراز

زمانی که یک پزشک در منزل بیمار شمارا ویزیت و درمان می کند .شما می توانید تجربه یک درمان سریع را داشته باشید. به علاوه موقعیت‌های زیادی وجود دارد ، که شما برای درمان و مراقبت های پزشکی دچار مشکل می‌شوید . مثل ساعات شب و ایام تعطیل که دسترسی به پزشک و مراکز درمانی سخت‌تر است. ارائه خدمات پزشکی در منزل و انجام اقدامات پیشگیرانه، باعث جلوگیری از وخامت حال بیماران ، و ایجاد موقعیت های اورژانس می گردد.

ویزیت پزشک در منزل شیراز

ما با ارائه این خدمت، هزینه‌های درمانی اضافی از جمله هزینه حمل بیمار با آمبولانس، آزمایشات غیر ضروری مرسوم در بیمارستان‌ها، هزینه بستری سرسام آور برخی از بیمارستان‌ها و هزینه درمان بیماری‌هایی که به علت عفونت های بیمارستانی ایجاد می شوند را حذف می‌کنیم و توانسته ایم قدمی موثر برای آسایش و کاهش هزینه های درمانی بیماران برداریم.

اگر در منزل خود سالمند یا بیماری با شرایطی مبهم دارید که شرایط جسمی و هوشیاری اش دچار تغییراتی شده است حتما با ما تماس بگیرید.

پایان مقاله.

ویزیت پزشک در منزل شیراز.