جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اجاره مانومتر در شیراز

مانونتر دستگاهی برای اندازه گیری فشار می باشد که بیشترین کاربرد آن اندازه گیری فشار گاز حبس شده در یک محفظه می باشد .

یکی از قسمت های مهم و اصلی مانومتر لوله ی بروردون است که عامل مهم اندازه گیری فشار لوله می باشد .این لوله بیضی شکل و به صورت CC ساخته شده است که دارای یک طرف مسدود و یک طرف متصل به نقطه فشار می باشد .مقدار فشاری که فشار سنج های بوردون می توانند اندازه گیری کنند از 30 تا 50000 پوند بر اینچ مربع می باشد .

نحوه استفاده از مانومتر
طریقه کارکرد این فشار سنج به این گونه است که زمانی فشار وارد می شود نوک آزاد لوله بوردون حرکت می کند و این حرکت به وسیله ی سیستم اهرم به عقربه و چرخ دنده وارد می شود که در نتیجه فشار توسط عقربه روی صفحه نشان داده می شود .

انواع مانومتر
1. مانومتر U شکل که برای اندازه گیری فشار های کم از صفر تا ۴ اینچ آب و فشارهای زیاد از صفر تا ۴۸ اینچ جیوه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله UU شکل دارای یک سر باز و یک سر متصل به ظرف دارای گاز است .درون این لوله می توانید جیوه و یا مایعات دیگر بریزید .زمانی که فشار وارد لوله می شود ارتفاع جیوه تغییر می کند و با استفاده از آن فشار گاز اندازه گیری می شود ‌.

مانومتر u شکل

2. مانومتر مخزن دار که برای اندازه گیری فشارهای کم تا ۱۲ اینچ آب و فشارهای زیاد تا ۴۸ اینچ جیوه استفاده می شود.

3. مانو متر مایل که جهت اندازه گیری فشار های کم تا ۰٫۵ اینچ آب مورد استفاده قرار میگیرد.

قابل توجه افرادی که به این نوع فشار سنج ها نیاز دارند باید بدانید که این محصولات قابل اجاره دادن هستند و شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه های درمان به جای اینکه محصول را خریداری کنید آن را برای مدتی از ما اجاره کنید و بعد از رفع مشکل به ما پس بدهید .این امر هزینه ای بسیار مناسب دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد .

اجاره مانومتر کپسول اکسیژن

موسسه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل شیراز درمان با ارائه خدماتی چون اجاره مانومتر و اجاره سایرتجهیزات پزشکی کمک شایانی به همشهریان عزیز خود کرده تا باعث بهبود سریع بیماران و رفاه حال خانواده بیماران شود.
برای توضیحات کامل خدمات این موسسه و اجاره انواع تجهیزات پزشکی از جمله اجاره مانومتر در شیراز میتوانید به سایت شیراز درمان و یا با شماره این مرکز تماس فرمایید.
شرکت شیراز درمان بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدماتی چون پزشک در منزل،پرستار کودک و بیمارو سالمند،اجاره تجهیزات پزشکی و…به همشهریان خود میباشد.