پرستاری از کودک در منزل در شیراز
1398-05-15
تزریق عضلانی در منزل شیراز
1398-05-27

شرکت پرستاری در منزل شیراز

فهرست مطالب:

 نگهداری از سالمندانمان دشوار شده است ، شرکت خدمات پرستاری در منزل شیراز درمان در راستای ارائه بهترین خدمات پرستاری، درمانی و مراقبتی از بیماران عزیز در بیمارستانها و منازل و همراهی  با خانواده های بیماران تاسیس گردیده است. هدف کادر مجرب و متخصص این مرکز جلب رضایت هموطنان نیازمند به خدمات بالینی است تا بیماران و سالمندان در کوتاه ترین زمان با حال عمومی خوب به جمع خانواده بازگردند.

پرستاران ما این اطمینان را به شما میدهند که  وظایف خود را آنگونه که شما انتظار دارید انجام بدهند و با مرور زمان شما رضایت تان را از مراقبین ما حاصل کنید.

شرکت خدمات پرستاری شیراز درمان خرسند است که با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی،پرستاری ودرمانی بردارد.

ویژگی های یک پرستاردر منزل
• مهم است که یک پرستار برای شما قابل اعتماد باشد.
• حداقل داشتن دانش تخصصی در حوزه پرستاری
• یک پرستار باید بداند به نوع مواد غذایی برای بیمار شما لازم می باشد.
• بتواند از دستگاه فشار خون استفاده کند. و میزان بالا و یا پایین بود را بداند.
• حتما بتواند تزریق اولیه بعضی آمپول ها را بداند.
• درک درستی از شرایط ناگوار بیمار داشته باشد .

شرکت پرستاری در منزل شیراز درمان با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت،درمان شما را جهت ارائه خدمات پزشکی ،پرستای و درمانی یاری میکند. این شرکت به صورت شبانه روزی ودر تمام ایام سال اماده ارائه خدمت در شهر شیراز به هموطنان عزیز میباشد.
شرکت پرستاری در منزل شیراز درمان با اعزام پزشک،پرستار،مراقب،فیزیوتراپ به منزل این امکان را به بیمار میدهد که در محیطی راحت،کم هزینه و دور از عفونتهای بیمارستانی بهبود یابد.

دیدگاه ها بسته شده است