جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ویزیت جراح عمومی در منزل شیراز

جراح عمومی برخلاف نامش، تخصص جراحی‌ای است که بر اندام‌های شکمی (مانند روده‌ها) تمرکز دارد.

جراحی انتخابی به هر عملی اطلاق می‌شود که بیمار و پزشک او برای انجام آن به توافق می‌رسند و برنامه‌ریزی می‌کنند.

به‌ عنوان‌ مثال، فرد می‌تواند برای انجام یک عمل حرفه‌ای به متخصص جراحی شکم مراجعه کند.

جراح عمومی بسیاری این عمل‌های قانونی و خودخواسته را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

مانند انواع جراحی‌های زیبایی، که شامل مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجراهای صفرا، و اغلب غده تیروئید (به نسبت میزان دسترسی به متخصصان جراحی سر و گردن) می‌شود.

جراح عمومی همچنین با بیماری‌های دربردارندهٔ پوست، پستان، و فتق سروکار دارند. آن‌ها عمدتاً با تنه سروکار دارند.

از آنجا که متخصصین جراح عمومی در بسیاری از مراکز دنیا، اولین سطح ارائه خدمات به بیماران تصادفی و اورژانس های تهدید کننده حیات میباشند، دامنه فعالیت ها و توانایی شان بسیار وسیع است و در مواقع لزوم قادر به انجام جراحی های اورژانس رشته های دیگر مانند جراحی های ارتوپدی، جراحی های زنان، جراحی های اورولوژی، و در مواردی از جراحی های مغز و اعصاب نیز میباشند.

متخصصین جراح عمومی از این سبب عمومی نامیده میشوند که قادر به جراحی همه اعضای بدن میباشند و تنها رشته از رشته های تخصصی جراحی است که اصول جراحی (PRINCIPLES OF SURGERY) همچون آب و الکترولیت، هموستاز و … را میشناسند.

 

بیماری ها و مشکلاتی که جراح عمومی قادر به درمان یا مدیریت آن ها است.

 

 

ویزیت جراح عمومی در منزل شیراز
ویزیت جراح عمومی در منزل شیراز

 دلایل مراجعه افراد به جراح عمومی متفاوت است

بیماران در شرایط مختلف ممکن است نیاز به مراجعه به ویزیت متخصص جراح عمومی داشته باشند. در اینجا به چند مورد از رایج‌ترین این دلایل اشاره خواهیم کرد.

1. پزشک بیمار توصیه به جراحی می‌کند.

اگر پزشک بیمار معتقد باشد که درمان‌های غیر جراحی برای او کافی نیست، ممکن است بیمار را به جراح عمومی ارجاع دهد. در این شرایط که تنها راه درمان بیمار به انجام جراحی است، بیمار با تشخیص پزشک معالج به جراحی توصیه میشود.

2. وضعیت بیمار اورژانسی باشد.

3. خود فرد به دنبال جراحی است.

از آنجایی ‌که جراح عمومی دانش بسیار گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف پزشکی دارند، انواع عمل‌های اورژانسی را انجام می‌دهند. اگر بیمار دچار آپاندیسیت، انواع فتق، سنگ کیسه صفرا یا حتی زخم عمیق شده باشد، به جراح عمومی ارجاع داده می‌شود.

مجموعه شیراز درمان این امکان را فراهم آورده تا ویزیت متخصص جراح عمومی در منزل انجام شود تا طبق معاینات اولیه در محیطی آرام و به دور از استرس و آلودگی تشخیص و مشاوره جهت درمان های بعدی صورت گیرد. با ما در تماس باشید.