جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ویزیت متخصص ارتوپدی در منزل : امروزه افراد بسیاری به علت نوع فعالیت و شغلی که دارند دچار آسیب هایی در ناحیه استخوان ها، مفاصل، عضلات و دیگر بافت های بدن خود می شوند که در صورت عدم رسیدگی می تواند عوارض جبران ناپذیری را به جا بگذارد.

این افراد می توانند از دکتر ارتوپد در این زمینه کمک گرفته و آسیب وارد شده به بدن خود را درمان نمایند. گاها ممکن است فرد بیمار به علت شدت عارضه نتواند به پزشک ارتوپد مراجعه نمایند در این صورت ویزیت متخصص ارتوپدی در منزل انجام میشود.

در ابتدا با علم ارتوپد و وظایف متخصص ارتوپد آشنا میشویم:

علم ارتوپد به چه علومی مرتبط می باشد؟

علم ارتوپد در واقع یک بخش از علوم جراحی می باشد که تمرکز و هدف اصلی آن سیستم حرکتی بدن می باشد که این سیستم حرکتی عمدتا استخوان ها، مفاصل، عضلات و دیگر بافت ها را در بر می گیرد که تماما در اندام های حرکتی قرار دارند.

عموما به متخصصین ارتوپد، متخصص استخوان و مفاصل نیز گفته می شود و هدف اصلی آن استفاده از روش های درمانی مختلف می باشد تا بیماران بتوانند نواحی آسیب دیده سیستم حرکتی خود را درمان نمایند.
چنین افرادی می توانند خدمات این پزشکان را در منزل خود بدون مراجعه به پزشک دریافت نموده و تحت درمان قرار گیرند.

 

ویزیت متخصص ارتوپدی در منزل در شیراز
ویزیت متخصص ارتوپدی در منزل در شیراز

وظایف پزشک ارتوپدی

از وظایف پزشکان ارتوپدی درمان شکستگی استخوان، و جایگزینی مفاصل مصنوعی با مفاصل دردناک و درمان بیماران دارای مشکلات اسکلتی-عضلانی است. از دیگر وظایف آنها می توان به درمان موارد زیر اشاره کرد:

چه زمانی باید با دکتر ارتوپد تماس گرفت؟

گاهی افراد پس از درک درد و ناراحتی از اینکه باید با چه متخصصی تماس بگیرند سردرگم می مانند. برای کمک به این افراد در زیر علائمی که با داشتن آن باید با پزشک ارتوپد تماس گرفت را آورده ایم: