اجاره انواع ویلچر در شیراز
1398-05-02
فیزیوتراپی تخصصی در منزل شیراز
1398-05-09

بهترین ارائه کننده خدمات پرستاری در شیراز

فهرست مطالب:

شیراز درمان با توجه به نیاز شما سعی میکند بهترین خدمات پرستاری را ارائه دهد.

همه ی ما در طول زندگی خود برای درمان بیماری به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه می کنیم. خیلی از افراد در طول زندگی خود مبتلا به بیماری هایی می شوند که نیازمند کنترل و پیگیری به مدت طولانی می باشند.
همانطور که می دانید بیمارستان ها و مراکز درمانی به علت محدودیت زمانی در بستری کردن بیماران و کمبود تخت های بستری، مدت زمان کوتاه و معینی می توانند از بیماران پرستاری و مراقبت کنند.
علاوه بر این بیمارستان ها و مراکز درمانی، به منظور ارائه خدمات پرستاری، هزینه های بالایی برای بستری و مراقبت از بیماران دارند. با پیشرفت و ترقی دنیای امروزی، زندگی ها بیشتر به سمت ماشینی شدن پیش رفته اند. از این رو معمولا تمامی افراد یک خانواده دغدغه های شغلی زیادی دارند.
حال فکر کنید یکی از اعضای خانواده نیاز به مراقبت و پرستاری پیدا کند. اعضای خانواده که درگیر مشاغل کاری و دغدغه های شغلی خود هستند زمان مناسبی برای نگهداری از عزیزان خود ندارند.

بهره مندی از بهترین امور مراقبتی و پرستاری در منزل:
با پیشرفت علم و تکنولوژی در این اواخر خدمات پرستاری در منزل در کل ایران رشد بسیاری داشته است . اما هنوز هم می توان این اطمینان را داد؛ که میزان آگاهی و اطلاعات افرادی که قصد انتخاب پرستار در منزل را دارند، در سطح مناسبی نیست؛ که بهتر است با شناخت بهترین مراکز پرستاری این آگاهی را افزایش داد .
برخی از افراد ممکن است به دلایل مشغله های کاری خود نتوانند به افراد خانواده خود رسیدگی کنند به همین منظور یکی از اولویت های مهم بهره مندی از امور مراقبتی با انتخاب پرستار در منزل می باشد . با انتخاب پرستار می توانید در تمامی ساعات شبانه روز از اطرافیان خود بدون هیچ گونه دغدغه ای پرستاری کنید .
شیراز درمان یکی از مراکز پرستاری در سطح شیراز است که با ارائه خدمات پرستاری و مراقبت از سالمند و کودک، همچنین ویزیت پزشک، فیزیوتراپی در منزل، مراقبت از بیماران در منزل و … خدمات گسترده ای را به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت در اختیار افراد قرار می دهد .

چرا امور مراقبتی و پرستاری در منزل اهمیت دارد؟
1- با حضور یک فرد به منظور مراقبت بیمار در بیمارستان، منجر می شود تا بیماران زودتر بهبود یابند .
2-یکی دیگر از عواملی که موجب محبوبیت این امر می شود این است که با گرفتن پرستار سالمند در منزل سالمندان در خانه باقی می مانند و نیازی نیست تا برای مراقبت از آن ها را به سرای سالمندان ببریم .
3-مراقبت و پرستاری بیماران در منزل برای فرد بیمار به نسبت بیمارستان بهتر است زیرا سبب می شود تا از لحاظ روحی و روانی فرد زودتر بهبود یابد .
4- یکی دیگر دلایل محبوبیت بهره مندی و مراقبت از بیماران در منزل این است که، بودن این افراد در کنار خانواده و حمایت اعضای خانواده سبب می شود تا روحیه ای بهتر و شاداب تری داشته باشند و از این امر لذت بسیاری می برند و دچار افسردگی نمی شوند .
5- همچنین هزینه پرستاری در منزل به طبع به نسبت بستری در بیمارستان ها و انواع مراقبت های دیگر کمتر خواهد بود .

6-از دیگر عواملی که بسیار موجب محبوبیت امور مراقبتی و پرستاری در منزل شده است؛ محیط خانه به نسبت بیمارستان از لحاظ بهداشتی بهتر بوده و ترجیح داده می شود .

نکات مهم در درمان و پرستاری در منزل:
فرض کنید بیماری بنا به تجویز پزشک در آی سی یو بستری و نیاز به تنفس مصنوعی دارد. در مواقعی با بستری شدن طولانی مدت این افراد احتمال ایجاد عفونت و بیماری های دیگر ، تشدید می شود. حتی در مواردی ملاقات افراد در آی سی یو برای خانواده های این عزیزان دشوار و دارای محدودیت می باشد.
شاید با خود فکر کنید که در منزل همانند بیمارستان نظارت و نگهداری بطور مطلوب و کامل صورت نمی گیرد! اما یکی از راهکارهای موثر و مرکز تخصصی شیراز درمان، ایجاد موقعیتی مناسب برای نگهداری از بیماران آی سی یو در منزل می باشد.
این مرکز پرستاری ، با فراهم نمودن تمامی امکانالت لازم برای مراقبت از بیماران ICU، باعث می شود تا خانواده ها بتوانند در منزل خود از عزیزانشان مراقبت و پرستاری کنند.

نقش پرستار و مراقب در نگهداری از بیماران:
به زبان ساده ، هرچقدر فرد مراقب و به اصطلاح پرستار از دانش و مهارت بالایی برخوردار باشد، نگهداری از بیماران نیز به نحو احسن پیش می رود.
بنابراین بهترین مرکز پرستاری باید کادری مجرب و آموزش دیده داشته باشد تا بتواند رضایت و اطمینان خاطر بالایی برای خانواده ها ایجاد کند و تاثیر مفید و مثبتی در ادامه ی روند درمان عزیزان آن ها داشته باشد.
مرکز پزشکی و پرستاری شیراز درمان در راستای ایجاد تیمی قوی و کارآمد در جهت نگهداری و درمان بیماران در منزل، کادری آموزش دیده و مجرب را بکار گرفته است. جالب توجه است که بدانید این مرکز دارای کادر متخصص مانند: پزشکان متخصص، پزشک های عمومی، پزشک های بیهوشی و … می باشد. بنابراین تمامی نیاز های درمانی و پرستاری بیماران در منزل را با ایجاد شرایطی مطلوب، پاسخگو می باشد.

ویژگی بهترین مرکز پرستاری درشیراز:
دغدغه اکثر افرادی که سعی دارند برای اطرافیان خود از خدمات پزشکی و پرستاری استفاده نمایند سوالی ذهن آنان را درگیر می کند که بهترین مرکز پرستاری در منزل را چگونه انتخاب کنیم؟، بهترین مرکز پرستاری چه ویژگی های دارد؟

• ارزیابی مرکز پرستاری حین ویزیت ها و مشاوره های پزشکی:
در صورت شناخت بهتر می توانید پرستاران و پزشکان تحت نظر مراکز پرستاری را در حین انجام ویزیت ارزیابی نماید و در صورتی که شخصی از آن موسسه پزشکی و پرستاری آشنایی دارد بهتر است در این خصوص با ایشان مشورت نمایید، زیرا راهنمایی این افراد می تواند بسیار در انتخاب شما موثر باشد .

• برقراری ارتباط موثر:
توانایی برقراری ارتباط موثر و بیمار محور بودن این افراد سبب می شود تا افراد با آسودگی خاطر بتوانند در کنار این عزیزان نگرانی های خود را در میان بگذارند، در واقع یکی از بهترین ویژگی های یک مرکز پرستاری این است که افرادی را داشته باشند تا بتوانند با افراد مختلف در تمامی سنین روابط خوبی را برقرار نمایند .

• تجربه و مهارت مرکز خدمات پزشکی و پرستاری:
تجربه و مهارت پزشکان و پرستاران نقش بسزایی در نتیجه روند بهبود بیماران و امور مراقبتی خواهد داشت . به همین منظور بهتر است قبل از انتخاب مراکز پرستاری به تجربه و مهارت آن موسسه و پرستاران و پزشکان آن دقت لازم و کافی را داشته باشید، در ضمن برای آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید به ارزیابی سوابق ایشان بپردازید .

• آشنایی با تکنیک های روز پزشکی:
همان طور که می دانید با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی آشنایی با تکنیک های روز پزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد و به کارگیری این تکنیک ها سبب می شود تا به دور از هیچ گونه آسیب و خطایی به درمان افراد و مراقبت از آن ها پرداخت .

• هزینه امور مراقبتی و پرستاری در منزل:
هزینه های امور مراقبتی و پرستاری در منزل با توجه به شرایط فرد متفاوت می باشد . با توجه به این که هزینه های پرستاری در منزل به نسبت هزینه های بستری در بیمارستان حدود ۴۰ درصد کمتر خواهد بود .

شیراز درمان بصورت شبانه روزی و در سرتاسر شهر شیراز آماده مشاوره و ارایه خدمات پرستاری و درمانی به شما میباشد.

دیدگاه ها بسته شده است