سه مزیت های اعزام پزشک به منزل

عوارض جانبی واکسن کرونا در سالمندان چیست؟
عوارض جانبی واکسن کرونا در سالمندان چیست؟
26/06/2021
تست کرونا در منزل و محل کار
تست کرونا در منزل و محل کار
30/06/2021

سه مزیت های اعزام پزشک به منزل

سه مزیت های اعزام پزشک به منزل

در زمان صرفه جویی می کنید:
یکی از بزرگ ترین دردسر های مراجعه به مطب پزشک از دست دادن زمان زیاد است. با درخواست پزشک در منزل نهایتاً 1 ساعت طول می کشد تا پزشک به منزل شما برسد و کار شما انجام شود. با این کار دیگر دردسر تعیین وقت، ترافیک و اتلاف وقت در اتاق انتظار را ندارید. همچنین ممکن است یک بیماری کوچک داشته باشید که ارزش زیاد وقت گذاشتن را نداشته باشد و فقط نیاز به تشخیص هر چه سریع تر بیماری و دریافت دارو داشته باشید. در این صورت با ویزیت پزشک در منزل در کوتاه ترین زمان ممکن بیماری شما تشخیص داده می شود و داروهای لازم برای بهبودی را نیز دریافت می کنید.

دیگر لازم نیست در اتاق انتظار و در معرض ویروس کرونا باشید:
یکی از بدترین قسمت های رفتن به مطب دکتر نشستن در صف انتظار است. اگر کودک دارید باید نگران او باشید که مریض نشود. به خصوص در فصول بیماری مانند همین دوران کرونا. در فصول بیماری همین نشستن در اتاق انتظار با تعداد زیادی از افراد که ممکن است ناقل باشند، بسیار خطرناک است. با اعزام پزشک به منزل با خیال راحت در منزل خود می مانید. با این کار بدون نگرانی از نشستن در یک اتاق با سایر بیمارها، توسط دکتر ویزیت می شوید.

احساس راحتی بیشتری می کنید:
زمانی که بیمار هستید دوست دارید آخرین دغدغه شما برداشتن ماشین و هماهنگی با سایر اعضای خانواده و رفتن به مطب دکتر باشد. زمانی که برای اعزام پزشک تماس می گیرید می توانید تا زمان رسیدن او استراحت کنید. پیشرفت در فناوری و امکانات نیز باعث شده است که پزشکان امکانات بیشتری برای درمان در خانه در اختیار داشته باشند. می توانند تجهیزات پزشکی لازم را جا به جا کنند، امکانات آزمایش را برای شما فراهم کنند و یا حتی جراحی های کوچک و سرپایی را در منزل خودتان انجام دهند. تصور کنید در اتاق خود نشستید و توسط پزشک متخصص معاینه می شوید. اعزام به پزشک به منزل برای سالمندان بیمار نیز مزیت بسیار بزرگی است. ممکن است سالمندی امکان جا به جایی نداشته باشد، در این حالت اعزام پزشک به منزل بسیار کمک کننده خواهد بود.

برای ویزیت پزشک در منزل باید چه کاری انجام دهیم؟
برای ویزیت توسط پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص در منزل کافی است با مرکز شیراز درمان تماس بگیرید و درخواست خود را برای پزشک مورد نظر ثبت کنید. شیراز درمان به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های شما عزیزان خواهد بود. با یک تماس در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک مورد نظر با تمام تجهیزات لازم به منزل شما اعزام خواهد شد.