جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پانسمان کامفیل در منزل

درمان زخم نیاز به بکار گیری روند تخصصی بوده که از عهده همه افراد بر نمی آید و پیش بردن روند علمی در درمان زخم باعث بهبودی سریع و از بین بردن عفونت و ترشح زخم خواهد بود .
اگر برای درمان زخم بستر بیمار عزیزتان در منزل عجله دارید میتوانید با ما تماس گرفته و کمتر از ۳۰ دقیقه کارشناس و متخصص زخم های بستر و درمانگر زخم های عفونی بر بالین بیمار شما حاضر شده و روند درمان را شروع خواهند کرد.

در صورتی که سطح زخم در بیماران به رنگ کبود و تیره شده باشد بافت مذکور نکروز تلقی شده و نیاز به دبرید (جراحی)دارد که برای انجام آن هم نیاز به اعزام بیمار به بیمارستان نیست و متخصصین دبریدمان زخم نکروزه را در منزل انجام خواهند داد،با استفاده از پیشرفته ترین پانسمان های کامفیل در منزل، درمان زخم با سرعت بالایی انجام خواهد شد و از انتشار عفونت جلوگیری میشود.

پانسمان کامفیل
پانسمان های کامفیل یک محیط درمانی مرطوب و عایق را ایجاد می کنند که از زخم در برابر عفونی شدن محافظت می کنند در حالی که به آنزیم های بدن کمک می کنند تا زخم ها را التیام بخشند. این پانسمان ها منحصر به فرد هستند زیرا نیازی به تعویض مکرر در برابر اقسام دیگر پانسمان های زخم نیست و کاربرد آنها اسان است.

پانسمان کامفیل در منزل

مزایای پانسمان های کامفیل در منزل چیست؟
پانسمان های کامفیل بیشتر از اکثر انواع پانسمان ها می توانند روی زخم باقی بمانند بنابراین باید کمتر مورد تعویض قرار گیرند. آنها به راحتی قابل استفاده بر روی زخم هستند و در انواع مختلفی از زخم ها به اشکال و اندازه های مختلف در می آیند. از پانسمان کامفیل نیز می توان با فشرده سازی روی زخم های وریدی استفاده کرد.

علاوه بر این ، آنها اغلب می توانند بهبود سریعتر را بهبود بخشند زیرا:
• یک محیط مرطوب فراهم می کند که به آنزیم های بدن کمک می کند تا التیام زخم سریع تر انجام گیرد.
• در مقابل باکتری ها و سایر آلودگی ها غیرقابل نفوذ هستند
• به زخم نمی چسبند.
• باعث سهولت در حرکات پوستی می شوند و بر روی بدن قابلیت انعطاف پذیری دارند.

بدون صرف هزینه هاس اضافی و تنها از طریق تماس با ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پانسمان کامفیل در منزل شما هستیم.
موسسه خدمات درمانی و پزشکی شیراز درمان آماده خدمت رسانی است برای راهنمایی بیشتر میتوانید به سایت شیراز درمان مراجعه کنید. یا از طریق واتساپ مجموعه با ما در ارتباط باشید.