ویزیت ماما در منزل شیراز
موسسه خدمات درمانی شیراز درمان مفتخر است که با بهره گیری از نیروهای متخصص حرفه ای و اخلاق مدار بهترین خدمات پزشکی در منزل را برای مراجعین عزیز فراهم کند.

با توجه به تغییرات فیزیولوژیک ایجاد شده در ابعاد جسمانی و روانشناختی خانم های باردار ممکن است این افراد ترجیح دهند به جای بیمارستان، مراقبت مامایی در منزل را تجربه کنند.

ویزیت ماما در منزل توسط فردی صورت می گیرد که دوره های خاصی را طی کرده و در این زمینه از تبحر و تخصص و تجربه ی کافی برخوردار می باشد.

ویزیت ماما در منزل شیراز

خدماتی که طی ویزیت ماما در منزل در اختیار بانوان عزیز قرار میگیرد:

1. یک مامای همراه در منزل می تواند از ابتدای دوران بارداری تا زمان زایمان به مراقبت از زنان باردار پرداخته و معاینات ریتمیک و مداوم در منزل را انجام دهد.

2. زنان باردار می توانند در منزل به وسیله ی پزشک متخصص زنان معاینه شوند.

3. انجام انواع آزمایش ها و نمونه گیری های لازم از بانوان و ارائه ی گزارش ها و نتایج مرتبط با آن که به وسیله ی تیم مجرب مامایی صورت می گیرد.

4. در صورتی که نیاز به سونوگرافی در منزل باشد، نیز این کار انجام خواهد شد. که سونوگرافی مادر همراه با شنیدن صدای قلب جنین و همین طور چکاپ سلامت جنین در منزل صورت خواهد گرفت.

5. مامای همراه در منزل میتواند بر اساس تخصص ها و دوره هایی که گذرانده است روش های آمادگی برای زایمان و همین طور روش های کاهش درد را به بانوان باردار آموزش دهد.

متخصصان موسسه درمانی شیراز درمان در هر زمان و مکانی آماده ارائه خدمات پزشکی در منزل شما هستند. خدمات ویزیت ماما در منزل راه اندازی شده است تا هر بانویی بدون نگرانی خود را در منزل چکاپ و خدمات بارداری و مامایی دریافت کند.
برای دریافت خدمات پرستاری ،پزشکی و خرید و اجاره تجهیزات پزشکی با مشاوران موسسه درمانی شیراز درمان در تماس باشید.
شیراز درمان بصورت شبانه روزی و در سرتاسر شهر شیراز آماده مشاوره و ارایه خدمات پرستاری و درمانی به شما میباشد.